заказать звонок
+ 38 (067) 104-75-63
+38(068) 784-84-84
agencium_call
Работаем: с 9:00 до 18:00

Місто чубів та люльок - Запоріжжя

Запрошуємо на екскурсію в місто Запоріжжя - батьківщину запорізьких козаків і острів свободи України. Ви дізнаєтеся безліч історій про найвідоміших козаків і гетьманів. В ході екскурсії ми відвідаємо і територію Січі, де сьогодні знаходиться музей під відкритим небом - реконструйований шматочок минулого.

Саме на острові Свободи розташована Запорізька Січ - осередок чубатих та мужніх козаків. Історія цієї січі дуже цікава, адже саме тут обирався Гетьман війська Запорізького. Види з цього місця на ревучий Дніпро та Запорізьку ГЕС заворожують. Ну а окремі хатинки розкажуть і покажуть побут часів козаків.

Відомо, що козаки були дуже талановиті в бою, а їх тактики та стратегії дивують і нині. Мистецтво осідлювати коня нам покажуть у кінному театрі. Тут покажуть виставу справжні козаки, які здивують Вас своєю вправністю та мужністю

Колекція ретро автомобілів в музеї "Фаетон" дивує своєю територією. Тут збережено велика кількість авто та мотоциклів тих часів з різних країн. Також побачите колекцію військової техніки, що випускалась з початку двадцятого століття.

Програма туру:

06:30 - Виїзд з Кривого Рогу (95 квартал)  
10:30 - Екскурсія по заповіднику "Острів Хортиця
12:00 - Відвідування кінного театру
15:00 - Відвідування музею ретроавтомобілів "Фаетон"
16:30 - Від'їзд до Кривого 

Вартість: дорослий - 840 гривень; дитячий - 810 гривень


⭐️До вартості входить: проїзд - страхування - супровід по маршруту - екскурсія - вхідні квитки

17
Узнать подробности / Заказать услугу