заказать звонок
+ 38 (067) 104-75-63
+38(068) 784-84-84
agencium_call
Работаем: с 9:00 до 18:00

Місто серця України - Кропивницький

Кропивницький - це місто, яке вражає затишком і компактністю з першої хвилини. Якщо Ви ще не бували в цьому обласному центрі, розташованому в серці України, то неодмінно повинні це зробити!

Відвідаємо заповідник-музей "Хутір Надія", де відомий український письменик Іван Карпенко-Карий писав свої твори, а його музою була Надія Тарковська, на честь якої й названа садиба. На екскурсії ми дізнаємося багато цікавого про життя сім'ї Тобілевичів-Тарковських та визначну творчу діяльність кожного з членів сім'ї.

А щоб дізнатись історію та культуру всіх часів міста ми відвідаємо Краєзнавчий обласний музей міста Кропивницький. Кіровоградський обласний краєзнавчий музей – найстаріша скарбниця історії та природи краю. Спадкоємець першого в регіоні музейного закладу, що був створений у 1883 році за ініціативою талановитого етнографа, історика, археолога, викладача Єлисаветградського земського реального училища Володимира Ястребова. 

Місце сімейного відпочинку саме тут, Дендропарк міста. Екстримальні, дитячі та сімейні атракціони не залишать байдужим жодного з відвідувачів.  Краса природи території дає можливість зробити найгарніші фото для Ваших соціальних мереж. Побавитись з дітьми та відпочити від метушні міста можно саме тут.

Программа туру:

07:00 - Виїзд з Кривого Рогу (95 квартал, готель Аврора) 
10:00 - Відвідування музею-заповідник "Хутір Надія"
12:30 - Відвідування Краєзнавчого музею 
13:30 - Прогулянка вулицею Дворцова
14:30 - Відвідування Дендропарку 
17:00 - Виїзд до Кривого Рогу

Вартість: дорослий - 510 гривень; дитячий - 490 гривень


⭐️До вартості входить: проїзд - страхування - супровід по маршруту - екскурсія - вхідні квитки
 

22
Узнать подробности / Заказать услугу